blog-img

Su Kaydırakları Bakımı ve Onarımı

Su kaydırağı bakımı ve onarımı hakkında bilgiler.

Kaydıraklar, temel olarak polyester ve bütünleyici maddelerden imal edilmektedir. Esneme özelliğine sahip ve mukavemete dayanıklı olarak imal edilen su kaydırakları zamanla deforme olmakta ve tadilat gereksinimi ortaya çıkmaktadır.

Açık alanda kurulmuş olan aquapark içindeki kaydıraklar, tatil ve eğlence sezonu kapandığında doğa koşullarının olumsuz etkilerine maruz kalmakta, yıpranmakta ve zarar görmektedir.

Bunun yanı sıra, bazı aquaparklar özellikle çam ağaçlarının altına inşa edildiğinden, çam ağaçlarından akan reçineye maruz kalmakta, yüzeyde donan bu reçine tabakası hem kirli bir görüntüye neden olup hem de, kullanan misafirlerin yaralanmalarına neden olmaktadır.

Zamana bağlı olarak da, kaydıraklarda çeşitli çatlaklar ve kırıklar oluşabilmektedir.

Bütün bu olumsuz etkiler neticesinde zarar görmüş kaydırakların tadilat ve onarımı kaçınılmazdır. Ana üretim malzemesi polyester ve bütünleşik maddeler olan su kaydıraklarının tadilat ve onarım işi konusunda uzman kişilerce yapılmalıdır.

Tadilat ve onarım yapılırken; birçok değişken birlikte ele alınmalı ve her bir değişkenin ne ölçüde ve ne miktarda uygulanması gerektiğine, konusunda uzman ve profesyonel kişilerce karar verilmesi ve yönetilmesi gereken bir süreçtir.

HABERLER

Su Kaydırakları Bakımı ve Onarımı
Su Kaydırakları Bakımı ve Onarımı

Su kaydırağı bakımı ve onarımı hakkında bilgiler.


YATLARIN TEMİZLİĞİ
YATLARIN TEMİZLİĞİ

Yat Temizliği İle İlgili Bilgiler


İLETİŞİM

 Evliya Çelebi Mah. Hat Boyu Cad. Enka Kalite Sitesi No:35-G/14 Tuzla / İstanbul  0554 976 04 05  info@redyachting.com
Redyat 2021 © Tüm Hakkı Saklıdır
HyperLink